poniedziałek, 16 listopada 2015

Szkolenia bhp dla wszystkich

Szkolenia na urządzenia transportu bliskiego to jedna z wielu działek, którymi zajmuje się Centrum Szkoleń. Jednak firma ta nie zajmuje się wyłącznie tą jedną branżą. Są też inne kursy, w tym szkolenia bhp. Dzięki rozszerzonej ofercie programowej ośrodek może prowadzić zajęcia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy również dla pracowników i pracodawców.


Komu i dlaczego są potrzebne szkolenia bhp?

Ktoś mógłby powiedzieć, że szkolenia i kursy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy mogą okazać się niepotrzebną stratą czasu, ale jednak tak nie jest i najlepiej wiedzą o tym nasi instruktorzy. Przeprowadziliśmy już niejedno szkolenie bhp i w wielu firmach spotkaliśmy się z bardzo podobnym podejściem - nikomu nie chciało się uczyć o zakresie swoich praw i obowiązków odnośnie przestrzegania regulaminu. Pracownicy tym bardziej byli znudzeni i przerażeni, gdy słyszeli o "kolejnym kursie bhp". Postanowiliśmy to zmienić i pokazać wszystkim słuchaczom, jak bardzo ważna jest znajomość praw i obowiązków oraz przepisów ppoż.

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że szkolenie takie jest niepotrzebne - po co ktoś miałby po raz drugi, trzeci czy nawet czwarty wysłuchiwać o bezpieczeństwie, o środkach ochronnych i o zasadach pierwszej pomocy? Odpowiedź okazuje się bardzo prosta: dlatego, że ludzka pamięć jest zawodna i każdemu może zdarzyć się zapomnieć o jakimś ważnym aspekcie swojej pracy. Okresowe kursy bhp są po to, by o tych obowiązkach przypomnieć i sprawić, że wszyscy będą bezpiecznie pracować. 

Co zawiera oferta Centrum Szkoleń?

Ogólnopolskie Centrum Szkoleń wychodzi ze swoją, bardzo nowoczesną propozycją. Kursy BHP wcale nie muszą być monotonne. Postawiliśmy sobie za cel przygotowanie takiego programu szkoleniowego, który zakłada wykorzystanie współczesnych form dydaktycznych, filmów, plansz, prezentacji multimedialnych i innych ćwiczeń. Oferta naszej firmy to kompleksowe szkolenia dla pracowników i pracodawców. Jeśli chcesz poznać lepszą jakość, wyższe standardy w nauczaniu, to zgłoś się do naszej firmy. Gwarantujemy, że odbędziesz kurs, który zaskoczy Cię swoją klarownością i prostotą, a po którym będziesz pamiętać wszystkie najważniejsze, omówione na nim zagadnienia.

1 komentarz:

  1. Bardzo dobrze że, ktoś zdecydował się jasno i zwięźle napisać komu potrzebne są szkolenia bhp. Wielkie dzięki. Warto raz i porządnie odbyć kurs bhp i mieć to z głowy.

    OdpowiedzUsuń