poniedziałek, 2 listopada 2015

Czy zimą należy odśnieżać dach regularnie?

Śnieg jest naturalnym o pewnej porze roku w naszym regionie zjawiskiem i nie ma się co dziwić i udawać, że jak zwykle co roku nas "zaskoczył". Zamiast dać się zaskoczyć, warto skorzystać z niezwykłych promocji, jakie oferuje łódzka firma prowadząca wynajem podnośników koszowych. Rent-Expert oferuje prace urządzeniami transportu bliskiego, ich wynajem przez cały rok, w szczególności zaś koncentruje się na wynajmie podnośników koszowych. Zimą szczególnie często urządzenie wypożycza się pracownikom potrzebującym wykonać określone czynności, na przykład odśnieżyć dach.

Czy brak odśnieżania może nieść za sobą jakieś konsekwencje?


Dach należy regularnie odśnieżać, ponieważ zbyt duża ilość śniegu może powodować zarwanie się stropu i pojawienie się zagrożenia dla zdrowia lub nawet życia osób znajdujących się wewnątrz budynku. Pisząc o regularnym odśnieżaniu nie mam na myśli jakiejś określonej częstotliwości – głównie zależy to od sił przyrody, od stopnia i poziomu opadów śniegu. Wiadomo, że czasem ciężko jest odśnieżać dach codziennie, jednak przy silnych nawałnicach jest to szczególnie wskazane. 

Odśnieżanie przy pomocy podnośników koszowych - czy są jakieś dobre firmy?


Dobrą firmą zajmującą się wynajmem podnośnika koszowego do odśnieżania dachów jest łódzkie przedsiębiorstwo Rent-Expert. Szczególnie polecam tego wykonawcę, ponieważ wiem, że pracują tam kompetentni ludzie, którzy zawsze dotrzymują terminu wykonania pracy lub z określonym wyprzedzeniem informują o braku możliwości lub o braku dostępności maszyn w danym momencie. Po prostu fachowcy w każdym calu.

Polecam firmę Rent-Expert http://rent-expert.pl/odsniezanie-dachow.html, która od jakiegoś czasu zachęca już do rezerwowania usług odśnieżania – zrób to teraz, zanim nie zastała cię mroźna i śnieżna zima, która wkrótce nadejdzie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz